Обмерзання кондиціонера – види, причини та ремонт

Відразу поспішаємо відзначити: працюючи взимку на обігрів, обмерзає зовнішній блок кондиціонера (не сильно). Через деякий час включиться режим тайки. Радіатор нагріється лід стече. Вода капає прямо з зовнішнього блоку. Це нормально!

Ще, лід на зовнішньому блоку кондиціонера, значить що порушені умови експлуатації. Припустимо, в технічних параметрах вказується допустимий діапазон зовнішніх температур до -7 ° С, а користуєтеся приладом при -14 ° С. У нових моделях цей процес супроводжується морганням лампочки висвічуванням коду помилки (захист).

Намерзає лід на випарнику кондиціонера

Зазвичай за експлуатації влітку на охолодження, обмерзає у кондиціонера теплообмінник внутрішнього блоку. У чому ж причина такої поведінки техніки?

Картинка на фильтре кондиционера много грязи, поэтому обмерзает теплообменник Забиті брудом фільтра. Таким чином порушена природна циркуляція повітря. Пил заважає випарника виконувати свою пряму функцію – відбір тепла з приміщення. Як наслідок, кондиціонер не холодить.

Необхідно терміново викликати фахівців кліматичної компанії для виконання високопрофесійної чистки. Рекомендуємо замовляти сервісне обслуговування кондиціонера один раз в 2 роки. Переваги послуги:

  1. зменшує ризики несправності всієї спліт-системи
  2. економить гроші, час, нерви
  3. збільшує термін служби обладнання
  4. створює здоровий мікроклімат

Обмерзання трубок кондиціонера

Ви скажете: у мене чистий блок, періодично приїздять різні майстри, обслуговують, роблять дозаправку. Але підозріло обмерзлі місця з’єднання магістралі, неефективно охолоджує. У чому проблема?

Картинка переизбыток фреона в сплит-системе, кондиционер обмерзаетНадлишок фреону в системі. Обмерзає товста труба кондиціонера (великий гайки, мідної труби). Більшість імпортованих систем кондиціонування заправлені популярними газами: R-22 або R-410. Новий R-32 (з 2017р). У кожного свій склад, відповідно, методи усунення причини відрізняються:

  1. R22, R32 (однокомпонентний) –  необхідно прибирати надлишки фреону, довести його до норми.
  2. R-410 (двокомпонентна суміш газів) – потрібно прибрати весь холодоагент, відваккумувати і заправити за вагами.

 

Картинка в кондиционере мало фреона, требуется дозаправка сплит-системыНедостатньо фреону. Основні показники говорять про наявність крижаного покриття на маленькій гайки зовнішніх з’єднань і внутрішньому блоці. Завдання вирішується з обов’язковим усуненням місця (причини) витоку, з подальшою дозаправкою кондиціонера.

 

Завжди клієнтам пояснюємо: щоб не підпускали зайвий раз нікого з манометром. Тому що, наявність інструменту – не запорука успіху. Важливо хто його тримає в руках. Малограмотні працівники запускають всередину гідравлічного контуру: вологу, повітря, брудне масло. Або не маючи досвіду просто можуть перезаправити.

Картинка в кондиционере норма количества фреона Досвідчений фахівець може визначити в нормі кількість газу на дотик. За температурі поверхні випарника внутрішнього блоку. Ми ділимося з користувачами секретами визначення проблематики, корисними порадами по догляду. Легко і швидко усуваємо ваші заявки типу:

“Погано працює, обмерзання внутрішній блок кондиціонера”.

Завжди раді допомогти. Телефонуйте. Зробимо роботи на вищому рівні.

Залишити відповідь

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання