Чистка кондиціонерів

Професійне очищення кондиціонерів

Чистка кондиціонерів – обов’язкові дії по догляду за кліматичною технікою. Якщо, звичайно, ви хочете мати здоровий мікроклімат в приміщенні і max довговічність приладу. Ви навіть не уявляєте, що і хто може бути в середині:

  • бруд
  • тополиний пух
  • грибок, цвіль – в умовах вогкості
  • 1-5 поверх – павуки, оси, миші
  • жир (приготування їжі)
  • смола (сигаретний дим).

Ідеальна чистка кондиціонера це є щорічне сервісне обслуговування: Діагностика ⇒  Мийка блоків апаратом високого тиску ⇒  Дезінфекція ⇒ Гарантія

Картинка диагностика внутреннего блока кондиционера   Картинка мойка аппаратом высокого давления внутреннего и наружного блоков кондиционера   Картинка чистка кондиционера специальным дезинфицирующим средством   Картинка 1 год гарантии на сервисное обслуживание кондиционера

Вартість виїзду та праці сервісної бригади по Києву:

 Часто виконуємо роботу з приводуЦіна, грн.
почистити лише дренажну систему500
мийка внутрішнього блоку (теплообмінника, вентилятора, фільтрів) + дренаж1000

За допомогою професійного інструменту, вузькоспеціалізованих матеріалів і засобів здійснюється повна механічна і хімічна обробка спліт-системи. Знищується все що заважає комфортному клімату. Досвід роботи сервісників більше 18 років. Робимо швидко та якісно. Гарантія 12 місяців.

Інколи дійсно необхідна повна чистка кондиціонераЦіна Київ
Обслуговування внутрішнього та зовнішнього блоків, дренажної системи кондиціонера1500 грн.


В агрегаті що пропускає через себе київське повітря – багато пилу! Радимо самостійно за сезон 2-3 рази мити фільтра. Сервісна бригада проконсультує про правильність виконання.

Картинка чистка кондиционера ежегодно в офисе, кафе, на производстве     Картинка чистка кондиционера один раз в два года     Картинка чистка кондиционера один раз в три года

Виробники рекомендують щорічно замовляти сервіс кондиціонера. Як вчинити  – вирішуєте саме Ви. Пам’ятайте : Завдяки правильному і своєчасному догляду, продовжується термін служби, усуваються дрібні несправності. І найголовніше, зберігається здоровий мікроклімат.

Картинка 1 грязный вентилятор внутреннего блока кондиционераКартинка вблизи грязный вентилятор внутреннего блока кондиционера, плесень, грибокКартинка чистый вентилятор внутреннего блока после мойки кондиционера

Як зрозуміти що кондиціонер потребує чистки?

Тече вода При великому забрудненні теплообмінника внутрішнього блоку, сконденсована волога може потрапляти повз лотка для збору води і протікати. Засмічена дренажна трубка.

Неприємний запах Під час експлуатації кондиціонера в режимі охолодження, на поверхні випарника збирається конденсат і частинки пилу. При їх великому скупченні, з’являється несвіжий запах вогкості.

Не дме Слабкий повітряний потік або практично його відсутність, є наслідком. Причина в зібралася бруду на ламелі (лопатях) вентилятора внутрішнього блоку.

Обмерзає Лід на випарнику, холодагент не встигає випаруватися, і в рідкому вигляді надходить у зовнішній блок. Що не припустимо, може привести до пошкодження компресора.

Не охолоджує Забитий пилозатримуючий фільтр, брудний вентилятор.

Ми розуміємо що дані проблеми змушують нервувати. Тому зробимо все можливе щоб прискорити приїзд майстра, усунути поломку. Важливо в наступний раз не доводити ситуацію до критичного моменту. Замовляйте вчасно сервісне обслуговування вашого кондиціонера. Це допоможе уникнути в майбутньому дорогого ремонту і (або) покупки нового.

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання