Діагностика кондиціонера

Діагностика кондиціонерів

Фото процесса діагностики кондиціонераКоли з вашим кондиціонером сталася «печалька» і перспектива зробити щось самостійно виглядає сумнівно, потрібно звертатися до професіоналів. Дуже важливо здійснити ефективну діагностику кондиціонера. Використовуємо сучасні методи та техніки, завдяки досвіду та професійному інструменту. При оформленні заявки та безпосередньому спілкуванні майстра з замовником, вже маємо певні підозри на причину поломки. Отже, існує певний алгоритм дій:

  1. Початковий огляд та візуальна інспекція. Першим кроком у діагностиці кондиціонера є докладний огляд фреонової магістралі, зовнішнього та внутрішнього блоків . Перевіряємо, чи немає видимих пошкоджень, протікань або засмічень. Візуальна інспекція може розкрити проблеми з фільтрами, вентиляторами або іншими елементами, які можна виявити без спеціального обладнання.
  2.  Вимірювання рівня тиску. Однією з ключових характеристик кондиціонера є рівень охолоджуючого агенту. Застосовуючи спеціальні прилади, майстер вимірює рівень і визначає чи є необхідність у дозаправці кондиціонера. Недостатній рівень фреона може суттєво впливати на продуктивність системи. Інколи, агрегат потребує повної заправки.
  3. Аналіз датчиків та електричних компонентів. Модерні кондиціонери використовують ряд датчиків та електричних компонентів для точного контролю та регулювання температури. При діагностиці слід перевірити, чи всі датчики працюють належним чином та чи не виникає перебоїв в електричних системах.
  4. Перевірка компресора та вентиляторів. Ключові елементи кондиціонера – це компресор та вентилятори. Проведення тестів на їх працездатність може виявити проблеми з моторами, підшипниками або електричним живленням. Регулярна перевірка забезпечить надійну роботу системи та запобіжить несподіваним витратам.
  5. Перевірка дренажної системи та фільтрів. Чисті фільтри є важливими для забезпечення чистого та прохолодного повітря в приміщенні. Періодична чистка та заміна фільтрів підтримують оптимальну продуктивність прилада. Щорічна профілактика кондиціонера впливає на ваше здоров’я та срок служби кліматичної техніки.

Прайс на послуги

Спочатку краще зателефонуйте, можливо ми одразу допоможемо вам в телефоному режимі(неправильне налаштування пульта) або зорієнтуємо на подальші діЇ! Вартість виїзду 1000грн Замовити діагностику кондиціонера

Переваги роботи з нами

Ви отримаєте якість повного сервісу. Від допомоги у виборі свого кондиціонера, професійний монтаж, сервіс по вирішенню питань які можуть виникнути протягом всього срока служби. All inclusive.

Якщо Ви наш Клієнт (замовити кондиціонер з установкою у ФОП Гуменюк Олег), ми забовязані ефективно вирішувати проблеми, більше того – з радістю це зробимо. Кожен бізнес має бути відповідальним та в задаволення.  Більше 20 років любимо свою справу, а головне людей.

Якщо Ви купили кондиціонер в одних, встановили інші – маєте ризики залишитися наодинці з поломаним агрегатом. Пропонуємо індивідуальний підхід до кожної поломки. Не обіцяємо 100% допомогти з ремонтом, але запропонуємо декілька варіантів. Телефонуйте!

Вам може бути цікаво

Зберегайте своє обладнання в робочому стані. Уважно користуйтеся функціоналом та вмикайте згідно технічних умов експлуатації.  Замовляйте хоча б 1 раз на 2-3 роки сервісне обслуговування кондиціонера. Cкладні, серйозні поломки довірте нам. Робимо демонтаж та ремонт.

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання