Вишневе

Ремонт кондиціонерів Вишневе ціна

Жителі цього чудового міста замовляють у нас покупку і установку кондиціонера в нові квартири. Багато років, з 2005 року, працюємо з магазинами, фітнес-клубом та іншими комерційними підприємствами. 4 км від найближчого району столиці – Борщагівка. Тому, ціни на монтаж, дозаправку або чистку кондиціонерів в Вишневому, на Софіївській Борщагівці, в Києві – однакові.

Один з кращих майстрів України по ремонту установці кондиціонерів, Олег Гуменюк, здійснить ремонт кондиціонера в Вишневому на вищому рівні. У 2020 році на Всеукраїнському Чемпіонаті з монтажу та обслуговування систем вентиляції та кондиціонування -Air Conditioning Championship2020, зайняв 8 місце.

Гарантуємо оперативність, правильність надання послуг і людські ціни. Порядність і професіоналізм сервісної бригади. Досвід працівників, наявність якісного інструменту і різноманітного будівельного обладнання – дозволяє оперативно закривати будь-яку заявку. Час виконання завдання від початку діагностики кондиціонера до усунення неполадки в середньому становить 1 годину. Вартість робіт по сервісу – орієнтовно складає 500-700грн.

Ремонт кондиціонера Вишневе

Не працює кондиціонер? Замовляйте у нас ремонт, приїдемо в Вишневе. Здійснюємо на місці дрібний ремонт кондиціонерів (шумить, не включається, що не холодить або тече):

  1. повна мийка спліт-системи
  2. промивка дренажну систему, щоб конденсат швидко випливав на вулицю
  3. заміна елементів плати управління або конденсатора в компрессорі
  4. заправка кондиціонера фреоном R-410, R-22 у Вишневе

Для запобігання стресових ситуацій з кліматичним обладнанням, необхідний щорічний догляд. Самостійно мити електростатичні фільтра і раз на три роки робити заявку на професійну чистку кондиціонера у місті Вишневе. Телефонуйте!

 

Замовте виїзд майстра
Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання