Буча

Ремонт кондиціонерів Буча

Красиві житлові комплекси, ростуть як гриби після дощу. У новій квартирі обов’язково потрібно створити комфортний мікроклімат. У нас ви зможете вигідно купити і замовити монтаж кондиціонера в Бучі. А з часом, замовити технічне обслуговування і ремонт кондиціонера, з безкоштовним виїздом в Буча.

18 км від найближчого району столиці – Академмістечко. Заявки формуємо порайонно. Ймовірно, що ми запропонуємо вам день, коли буде ще замовлення на монтаж, дозаправку або чистку кондиціонера в Бучі, Ірпеня.

Побутова спліт-система покликана створювати здоровий і затишний клімат. Вимагає від користувача правильної експлуатації і спеціального догляду. Особливо, якщо агрегату більше 5 років. Ця процедура продовжить термін служби приладу до 20 років. Застрахує вас від стресових ситуацій та серйозних фінансових витрат.

Ремонт кондиціонера Буча з виїздом

Картинка внутреннего блока кондиционера БучаСервісна бригада має в машині спеціальний видатковий матеріал, інструмент, будівельний інвентар. Все що необхідно для якісного та мобільного усунення неполадки на місці.

Роботи виконуються згідно з інструкціями від виробника і багаторічному досвіду в кліматичній сфері.

Заправка кондиціонера в місті Буча вимагає двох понять: наявність балонів холодоагенту R-32, R-410, R-22 і золоті руки майстра.

Не працює кондиціонер в Бучі? Працюємо в сфері кондиціонування з 2003 року, виконуємо :

  1. діагностика
  2. часткова дозаправка кондиціонерів фреоном в Буча
  3. заміна комплектуючих плати управління або конденсатора компресора
  4. промиваємо дренажну систему, щоб конденсат швидко випливав на вулицю
  5. перемотувати заново трасу бандажної стрічкою
  6. повна мийка, профілактика і чистка кондиціонерів в Бучі

Середня тривалість виконання діагностики і ремонту японського кондиціонера 1,5 години. Устаткування китайського виробництва забирає більше часу на розбирання / збирання спліт-системи. Вартість всіх робіт дивіться в розділі Прайс всіх послуг. Середній чек вирішення проблем з кондиціонером складає 700грн. Яка саме у вас вартість ремонту кондиціонера – показує стан вашого кондиціонера. Телефонуйте. Повідомляйте своєю історію, проблему. Будемо вирішувати, усувати неякісну роботу обладнання.

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання