Ремонт кондиціонерів LG

Компанія LG з Південної Кореї заснована в середині XX століття. За свою довгу історію встигла зарекомендувати себе як відмінний виробник електроніки і побутової техніки.
Підприємство засноване однією людиною. Цікаво, що після виходу на пенсію засновника підприємства, його пост зайняв його син. А після виходу на пенсію сина засновника, керівництво перейшло до онука.

На сьогоднішній день має представництва практично у будь-якій точці світу. Це один з небагатьох виробників який виробляє практично весь асортимент електротоварів.

Картинка логотипа кондиционера LG

Добре відомі телевізори і плазмові панелі даного виробника. Потрібно сказати, що саме через телеапаратури підприємство почало розширення свого виробництва. Справа в тому, що експорт виявився дуже витратний за вартістю. З цієї причини прийнято рішення про будівництво заводу з виробництва телеприймачів в Сполучених Штатах Америки. Через деякий час з цієї ж причини з’явилися нові виробничі потужності в Європі.

Широко відомий бренд на українському ринку. Продукти користуються стабільно високим попитом, завдяки якості, надійності, функціональності. Відмінний товар за доступною ціною, радують своїх покупців простотою і зрозумілістю використання. Для виробництва використовуються хороші матеріали і перевірені елементи деталей.

Системи для створення оптимального мікроклімату цього бренду – це якісні фільтри повітря і продуманий дизайн. Віддаючи перевагу цьому виробникові, ви отримуєте продукт, який довгий час буде радувати вас своєю роботою.

Якщо ви є власником кліматичної системи LG, то вам може знадобитися ремонт і обслуговування даного обладнання. Довіривши нам ремонт кондиціонера LG ви зможете продовжити термін його служби. Наше підприємство спеціалізується на даному виді робіт. Ремонт кондиціонерів Елджі у нас це якісні запасні частини і кваліфіковані фахівці.

Будемо раді відповісти на ваші запитання. Якщо вам необхідна додаткова інформація або консультація з приводу технічного стану вашого кондиціонера ви можете звернутися до нас по вказаному телефону.

Залишити відповідь

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання