Ремонт кондиціонерів Cooper&Hunter (Купер енд Хантер)

Історія компанії C & H почалася на початку ХІХ століття. За многоие роки компанія накопичила великий досвід з виробництва кліматичних систем.
Кондиціонери C & H зарекомендували себе з найкращої сторони. Кліматичні системи цього виробника це відмінна якість, перевірена надійність і хороша довговічність. На ринку України представлений великий асортимент виробів даного виробника і не тільки обладнання для кондиціонування, але і весь спектр кліматичних систем.
Картинка логотипа кондиционера Купер енд Хантер

Спліт-системи C & H офіційно продаються в Україні з 2002 року. Найпопулярніший бренд в нашій країні. Офіційний сервісний центр Купера має високу оцінку надання ремонтних послуг. За довгі роки експлуатації кліматичні установки даного виробника показали себе дуже добре. Дистриб’ютори та дилери, яким доводиться мати справу c кондиціонерами C & H позитивно відгукуються про продукти цього виробника. Відсоток гарантійних випадків припадають на продукти даного бренду мінімальний.

Виробник Cooper & Hunter використовує в своїх продуктах тільки перевірені комплектуючі, так при виробництві даних кліматичних систем використовуються компресори провідних виробників в сфері виготовлення кондиціонерів. Встановлюються компресори фірм Toshiba та Mitsubishi.

Картинка инверторного кондиционера Купер енд Хантер, работет зимой на обогрев до -25 градусовЗавод виробник систем кондиціонування Cooper & Hunter надає гарантію 2 роки. Протягом цього часу проводиться безкоштовне гарантійної обслуговування і ремонт систем кондиціонування Cooper & Hunter.
Купуючи системи кондиціонування даного бренду ви отримуєте привабливу вартість обладнання в поєднанні з перевіреною якістю.

Кондиціонери цього виробника будуть служити своєму покупцеві довгий час, забезпечуючи оптимальний клімат в його приміщенні і приносячи комфорт і затишок всім проживають в ньому.

Якщо ви є власником кліматичної системи Cooper & Hunter, то вам може знадобитися ремонт і обслуговування даного обладнання.

Наша фірма пропонує якісний ремонт кондиціонерів Cooper & Hunter. Довіривши нам ремонт кондиціонера C & H ви зможете продовжити термін служби вашого кондиціонера. Наше підприємство спеціалізується на даному виді робіт.

Будемо раді відповісти на ваші запитання. Якщо вам необхідна додаткова інформація або консультація з приводу технічного стану вашого кондиціонера C & H  , телефонуйте.

Залишити відповідь

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання