Макарів

Ремонт кондиціонеров Макарів

Жителі Макарова з 2005 року замовляють у нас кондиціонери з установкою, технічне обслуговування і ремонт кондиціонерів. У продуктові магазини, офісні кімнати, квартири і приватні будинки. 48 км від найближчого району столиці – Академмістечко. Але вам не потрібно додатково оплачувати транспортні витрати. Ціноутворення на монтаж, дозаправку або чистку кондиціонерів в Макарові та в Києві – однакові.

Ми кліматична компанія Києва, в штаті якої один з кращих майстрів України по ремонту та монтажу кондиціонерів – Гуменюк Олег. Він виконає ремонт кондиціонера в Макарові на вищому рівні за нормальною вартістю. У 2020 році на Всеукраїнському Чемпіонаті з монтажу та обслуговування систем кондиціонування -Air Conditioning Championship2020, зайняв 8 місце:

 

Гарантуємо оперативність, правильність надання послуг та людські ціни. Порядність і професіоналізм сервісної бригади. Досвід працівників, наявність якісного інструменту і різноманітного будівельного обладнання – дозволяє оперативно закривати будь-яку заявку. Час виконання завдання від початку діагностики кондиціонера до усунення неполадки в середньому становить 1 годину.

Ремонт кондиціонера у Макарові з виїздом майстра

На вулиці спека, а у вас не працює кондиціонер? Замовляйте у нас сервіс та ремонт кондиціонерів в Макарові. Заявки оформляємо на кожні п’ятниця, субота. Високопрофесійно ремонтуємо спліт-системи настінного, касетного, канального типу. Усуваємо проблематики – кондиціонер шумить, не включається, погано охолоджує або тече, неприємний запах, через:

  1. миття, чищення кондиціонера в Макарові
  2. заміна комплектуючих плати управління
  3. заправка кондиціонера фреоном Макарів

Прибираємо інші причини несправності, запустимо систему в робочий стан. Для запобігання стресових ситуацій, необхідно раз на три роки замовляти профілактику кондиціонера. Також, поділимося інформацією про сервісних центрах Києва, для здійснення гарантійного обслуговування, корисними порадами по догляду. Телефонуйте!

 

Якщо у вас залишились питання, рада допомогти 067 446 20 19 НаталіяЗадайте свой вопрос