Ремонт кондиціонерів Lessar (Лессар)

Китайський виробник Lessar на українському ринку з 2005 року. Збирається на заводі Midea. Відмітна особливість – заявляють в онлайн і офлайн реальні технічні параметри кондиціонерів. Пишуть тільки те, що підтверджує заводська майданчик. Має знак ERP – система контролю якості (Директива Євросоюзу про економію енергії і менше викиду CO²). Надає безкоштовне гарантійне обслуговування на кліматичну техніку протягом 4 років, з моменту покупки та підключення.

Картинка логотипа кондиционера Лессар

Оптимальне співвідношення ціна – якість. Купуючи недорого продукти бренду Lessar споживач отримує надійні комплектуючі, хорошу довговічність і ефективну холодопродуктивність. Користується популярністю в київських квартирах, офісних і медичних установах, магазинах і кафе.

Кліматичні установки бренду Lessar відносяться до поняття “хороший Китай”. Зроблені з високоякісних матеріалів, істотно відрізняється від аналогів конкурентів. Це візуально визначать навіть дитина. Кондиціонери Лессара мають переваги:

  1. достатня товщина пластика, що впливає на низький рівень шуму внутрішнього блоку. Прилад тихо працює.
  2. електростатичний (пиловловлювальний) фільтр щільно прилягає до корпусу – пил не потрапляє на теплообмінник, тим самим запобігає розмноженню шкідливих бактерій. Підтримує здоровий мікроклімат в приміщенні.
  3. великий розмір зовнішнього агрегату дозволяє в спеку і мороз, на 100% виконувати основні функції: холодо і теплопродуктивність
  4. рівні частини теплообменніка- швидкість тепловіддачі, охолодження при експлуатації.

Спліт-системи Lessar – це надійне, перевірене роками обладнання. Рекомендуємо людям, як дилер, інсталятор і працівникам сервісу. Підтверджене позитивними відгуками наших клієнтів.

Картинка инверторного кондиционера Лессар новинка 2018 годаКомпанія Lessar має договори на постачання компресорів, зі світовими  японськими лідерами Toshiba та Daikin.

Наразі в Україні поставляються побутові, напівпромислові, мультизональні кондиціонери Lessar інверторного типу та on / off. Це продукти економ і бізнес-класу, що забезпечують відмінні показники працездатності в приміщенні, де вони встановлені.

Настінні моделі Inverto 2018. Кондиціонери цієї серії мають іонізатор повітря і знак ERP – система контролю якості (Директива Євросоюзу про економію енергії і менше викиду CO²). Вигідно купувати кондиціонери Lessar, ви отримуєте за невелику вартість універсальний продукт зі створення комфортного і здорового мікроклімату.

Ремонт кондиціонерів Lessar у Києві

Наскільки б не був ідеальний технічний виріб, рано чи пізно може знадобитися його ремонт. В силу різних причин:

  • втручання третіх осіб (Київенерго наприклад)
  • неправильна експлуатація (включати на обігрів взимку в -15 ° С, коли за умовами допустимо включення до -7 ° С)
  • давно не замовляли професійну чистку кондиціонера.

Замовляючи у нас ремонт кондиціонера Lessar ви гарантовано отримаєте якісні роботи з ремонту вашого обладнання, яке знову буде приносити користь та задоволення.

Ремонт кондиціонерів Лессара у нас можливий з заміною оригінальних запасних частин. Чи готові відповісти на ваші запитання. Для отримання додаткової інформації можете звернутися до наших фахівців по телефону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Якщо у вас залишились питання, рада допомогти 067 446 20 19 НаталіяЗадайте свой вопрос