Ремонт кондиціонерів Toshiba (Тошиба)

Незважаючи на перевірена якість, будь-якої електронної деталі рано чи пізно необхідний ремонт і сервіс. Довіривши нам ремонт кондиціонера Toshiba, гарантовано отримаєте швидке і правильне рішення проблеми.

Первісна діагностика в 95% показує, що ремонт кондиціонерів Тошиба необхідний через несвоєчасне сервісного обслуговування. Накопичена бруд провокує несправність. Вартість професійної чистки кондиціонера Toshiba 500грн.

Будемо раді допомогти в створенні комфортного та здорового клімату. Якщо вам необхідна додаткова інформація або консультація з приводу технічного стану вашого кондиціонера Тошиба ви можете звернутися до нас по вказаному телефону.

Компанія Toshiba була заснована в Японії на початку ХХ століття. Спеціалізується на виробництві техніки різноманітного побутового призначення. Відома в усьому світі якістю вироблюваних нею виробів, які користуються попитом і повагою.

Саме їй належать лаври винаходу мікрохвильової печі і транзисторного телевізора, текстового процесора і ноутбука.

Картинка кондиционера Тошиба инверторного типа, цвет белыйКупуючи вироби компанії Toshiba покупець отримує 100% надійність, довговічність. Радують безвідмовної, ефективної щоденної експлуатацією.

Винайдено інверторний принцип, який використовується всіма виробниками. Компресорами Toshiba комплектуються безліч кондиціонерів китайських брендів.

Компанія Тошиба налагодила імпорт кліматичного обладнання в Україні однією з перших. За багато років заслужила добру славу у дилерів і користувачів.

У 2018 року модельний ряд представлений старими і новітніми моделями. Новинка 2017 року серія Mirai – на новому холодоагенті R32. Має відмінні технічні параметри, мінімальне споживання електроенергії і дизайн в стилі “без кутів”.

Серія EKV 2014 року має високу популярність у киян. За доступною вартості купуєте оптимальний варіант в житлову кімнату:

  • низький рівень шуму
  • наявність тільки необхідних функцій
  • термін служби 25 років

Мульти-спліт-системи, канальні, касетні агрегати гідно несуть звання, як одних з кращих в світі. Ціна відповідає цінності.

Залишити відповідь

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання