Чому тече кондиціонер: аналізуємо найпоширеніші поломки

Серед заявок, це найпоширеніша неприємність при експлуатації на охолодження.

Що робити, якщо тече вода з кондиціонера?

 1. Головна причина, 95%, бруд. Засмічується пилом ємність збору і трубка для відводу рідини. Іноді супроводжується

Картинка грязь на фильтре кондиционера обмерзання теплообмінника. Потрібно терміново вимкнути прилад і викликати кваліфікованого фахівця.

Чиста внутрішній блок + дренаж1000 грн.

Картинка оса в дренажной трубке кондиционера

2.Бувают випадки, коли агрегат чистий. Але в дренажну трубку проникають комахи (оса, павук). Осине гніздо створює пробку, не даючи конденсату природно стікати на вулицю. Кілька разів зустрічали миша, яка проникає через отвір.

Почистити дренажну систему500 грн.

Картинка дренажний насос для відводу конденсату в спліт=системі3. Зламався насос (помпа). Основна функція якого викачувати конденсат з ванночки. Єдине рішення проблеми – купівля нового. Виконується дрібний ремонт кондиціонера, з заміною додаткового обладнання.

Картинка уклону фреонової магістралі під час установки кондиціонера4. При монтажі дренажна труба закладена без ухилу. Виправлення цієї помилки реальне, але затратна по часу. Дуже важливо спочатку мати справу порядними і чесними виконавцями. Не женіться за дешевими послугами. За ними не ховається непрофесіоналізм і неякісний витратний матеріал. Але вже, як кажуть: маємо що маємо. Тому викликайте наших майстрів, зробимо діагностику та домовимося про подалиші дії.

 

Міф: можна самостійно прочистити кондиціонер: дути ротом або пляшкою; включити пилосос або протягнути простирадло.

-І це інформація з інтернет-ресурсів перших сторінок пошуку. Чесно кажучи – повний маразм. Навіть страшно уявити під яким тиском потрібно дути, щоб вийти пробці; затягувати 0,5-1 літр брудної води в пилосос. Саме правильне рішення даної проблематики ⇒ замовити сервісне обслуговування кондиціонера.

Як часто викликати майстра на чистку кондиціонера?

Світові виробники кліматичної техніки наполягають на щорічній профілактиці. У виборі періодичності виконання, рекомендуємо орієнтуватися на вплив зовнішніх факторів і активність користування:

 • багато руху (магазин, офіс, кафе)
 • домашні тварини
 • промзони (склад, виробничий цех)
 • близькість великих магістралей
 • 1-2 поверх будинку

При наявності більшості вищеперелічених умов, потрібно щороку робити профілактику кондиціонера. У квартирі спального району Києва, де проживає невелика сім’я, досить однієї процедури в п’ять років.

З кондиціонера не капає вода

Це не привід для хвилювання. Кондиціонер збирає конденсат, і в міру накопичення виливає його. Значні перепади температури утворюють це явище. Але якщо в кімнаті (сервер, склад) немає припливу свіжого повітря, низький рівень вологості, то випаруються нічому. Показники температури практічкскі однакові: t, С ° теплообмінника ≈t, С ° в приміщенні.

Незволікайте, робіть замовлення профейну мийку кондиціонера. Своєчасний догляд за спліт-системою продовжить термін служби. Дозволить уникнути стресових ситуацій. Чи підтримає здоровий і комфортний клімат. Фахівці нашої компанії відновлять робочий стан вашого агрегату за нормальною вартістю. Звертайтеся!

Залишити відповідь

Один коментар “Тече вода

  Наталія Гуменюк

  22.11.2023 в 14:39

  Дякую

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання