Святопетрівське

Ремонт та монтаж кондиціонерів Святопетрівське

Жителі сучасних житлових комплексів Святопетрівське замовляють у нас кондиціонер з установкою в нові квартири. 7 км від найближчого району столиці – Борщагівка. Доставка, монтаж, дозаправка або чистка кондиціонера в Святопетрівське – без додаткових транспортних витрат.

Інсталяція спліт-системи відбувається в два етапи:

  1. закласти магістраль і повісити зовнішній блок кондиціонера
  2. встановити внутрішній агрегат, підключити

Часто доводиться виконувати монтаж на чужу трасу (закладена магістраль для кондиціонера будівельниками або інший монтажної бригадою). У 80% випадків це недобросовісні працівники або люди зовсім далекі від кондиціонування.

Топ 3 монтажних помилок, що провокують ремонт кондиціонера у Святопетрівське

Картинка медная треба, кронштейны, теплоизоляция

  1. Неякісний витратний матеріал. Основна складова дешевого монтажу -дешево мідна труба. Вона китайського виробництва, тонка і блідого кольору (поганий хімічний склад). Є велика ймовірність наявності або появи з часом мікротріщин. Через які виходить холодоагент. Тому кондиціонер погано холодить, не дме. Не женіться за дешевизною монтажних робіт. Ми використовуємо тільки німецьку або італійську мідь, теплоізоляція Олігопен – гарантія 60 років! Заявлена ціна на установку кондиціонера відповідає цінності.
    Картинка уклон трассы при установке кондиционера
  2. Неправильний ухил дренажної трубки. Не знаючи основ інсталяції кондиціонера халтурники закладають дренаж без потрібного ухилу. При експлуатації проявляється – потекла вода (конденсат) в середину. У підсумку, стресова ситуація користувачеві і новим оббоям. Наші фахівці з п’ятнадцятирічним досвідом роботи, справжні майстри своєї справи! Роблять інсталяцію згідно всіх вимог і рекомендацій виробників.
  3. Заломи, вигини. Фреонова магістраль в кутах змінює свій напрямок на 90 °. Не маючи професійного інструменту горе-майстри руками сгінают мідь. Після чого в місцях залома фреон слабо проходить. Кондиціонер не працює ефективно, на повну потужність.

Виправлення вищеперелічених косяків, ремонт кондиціонера в Святопетровском, виконується через прокладку нової фреонової магістралі, заправка кондиціонера фреоном. Прибираємо інші причини несправності, запустимо систему в робочий стан. Гарантія до 5 років. Телефонуйте!

 

Замовте виїзд майстра
Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання