Макарів

Ремонт кондиціонерів Макарів

Надаємо всі послуги в сфері кондиціонування

Жителі Макарова  замовляють у нас кондиціонери з установкою, технічне обслуговування і ремонт кондиціонерів. У продуктові магазини, офісні кімнати, квартири і приватні будинки. Вам не потрібно додатково оплачувати транспортні витрати. Ціноутворення на монтаж, дозаправку або чистку кондиціонерів в Макарові та в Києві – однакові.

ФОП Гуменюк Олег Анатолійович один з кращих майстрів України по монтажу кондиціонерів. У 2020 році на Всеукраїнському Чемпіонаті з монтажу та обслуговування систем кондиціонування -Air Conditioning Championship2020, зайняв 8 місце:

 

Гарантуємо оперативність, правильність надання послуг та людські ціни. Порядність і професіоналізм сервісної бригади. Досвід працівників, наявність якісного інструменту і різноманітного будівельного обладнання – дозволяє оперативно закривати будь-яку заявку. Час виконання завдання від початку діагностики кондиціонера до усунення неполадки в середньому становить 1 годину.

Ремонт кондиціонера у Макарові з виїздом майстра

На вулиці спека, а у вас не працює кондиціонер? Замовляйте у нас сервіс та ремонт кондиціонерів в Макарові. Заявки оформляємо на кожні п’ятниця, субота. Високопрофесійно ремонтуємо спліт-системи настінного, касетного, канального типу. Усуваємо проблематики – кондиціонер шумить, не включається, погано охолоджує або тече, неприємний запах, через:

  1. миття, чищення кондиціонера в Макарові
  2. заміна комплектуючих плати управління
  3. заправка кондиціонера фреоном Макарів

Прибираємо інші причини несправності, запустимо систему в робочий стан. Для запобігання стресових ситуацій, необхідно раз на три роки замовляти профілактику кондиціонера. Також, поділимося інформацією про сервісних центрах Києва, для здійснення гарантійного обслуговування, корисними порадами по догляду. Телефонуйте! +380674462019

 

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання