Ірпінь

Ремонт кондиціонерів Ірпінь

Місто розвивається найшвидше Київської області. Щоб вигідно купити і встановити кондиціонер, жителі красивих житлових комплексів Ірпінь, активно замовляють у нас товар в нові квартири. А з часом, і сервісне обслуговування або ремонт кондиціонера в Ірпінь.

11 км від найближчого району столиці – Академмістечко. Транспортні витрати не оплачуються додатково. Приймаємо заявки на монтаж, дозаправку або чистку кондиціонера в Ірпінь. Виїзд безкоштовно.

Для того щоб спліт-система видавала чисте повітря в кімнаті, необхідно дотримуватися правил експлуатації і догляду. Агрегату більше 5 років? Рекомендуємо щорічно замовляти профілактику. Ця процедура продовжить термін служби приладу до 20 років і застрахує вас від стресових ситуацій. Ціна питання, 500 гривень.

Ремонт кондиціонера Ірпінь на дому

Картинка внутреннего блока кондиционера Буча99% випадків проблематик – виправляємо відразу. Сервісна бригада має в машині спеціальний видатковий матеріал, інструмент, будівельний інвентар. Все що може знадобиться для якісного та мобільного усунення неполадки.

Робота виконується згідно з інструкціями від виробника і багаторічному досвіду в кліматичній сфері.

Для заправка кондиціонера в Ірпінь потрібно: балон холодоагенту R-410, R-22 і золоті руки майстра.

Кондиціонер не працює нормально? Настінна спліт-система не включається, що не холодить або тече. виконуємо:

  1. дозаправку кондиціонерів в місті Ірпінь
  2. заміну комплектуючих плати управління, конденсатора компресора
  3. промиваємо дренажну систему, щоб конденсат швидко випливав на вулицю
  4. ремонт основних деталей кондиціонера та фреонової магістралі

Середня тривалість виконання діагностики і ремонту 1.5-3 години. Час надання послуги залежить від марки виробника. Китайські кондиціонери важко розбираються і збираються. Японські – в два рази легше і швидше – мають якісні запчастини та складання. Ремонтуємо в Ірпіні техніку різних брендів. Телефонуйте!

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання