З кондиціонера іде неприємний запах: ми розуміємо причини

Кліматична техніка повинна радувати і створювати комфортний мікроклімат. Агрегат пропускає через себе весь повітряний простір кімнати. Очищає. Згодом на запчастинах накопичується бруд. А принцип роботи спліт-системи заснований на виділенні вологи, що дає грунт для розмноження бактерій. Як наслідок, в будинку запах вогкості, затхлості – неприємний запах з кондиціонера.
Картинка кондиционера, который чистый как бриллиантДе криється причина? В основних деталях внутрішнього блоку і дренажної системи:

  • випарник
  • лоток для збору конденсатора
    Іноді причина неприємного запаху може критися не в кондиціонері. Якщо в приміщенні буде знаходитися джерело, то при включенні прилад захоплює його і викидає в ще більшій концентрації.

Практичні поради по боротьбі зі смородом

  1. Радимо замовляти професійну чистку хоча б один раз в три роки. Продовжується термін служби агрегату до 20 років. Страхуєте себе і кондиціонер від стресових ситуацій.
  2. Самостійно доглядати за фільтрами. Помили, висушили, і назад поставили. Можна побризкати на радіатор спеціальне дезінфікуючий засіб. Таку процедуру необхідно повторювати два рази за літо.
  3. Після закінчення сезонної експлуатації на охолодження, рекомендуємо включити його на обігрів. На хвилин 20. Це вб’є бактерії, просушити і провітрить запчастини внутрішнього блоку.
  4. Якщо ваша модель кліматичної техніки передбачає фільтрацію повітря, то потрібно стежити за терміном придатності фільтрів. Під час викинути, поміняти, почистити. Замовити, придбати новий фільтр кондиціонера.
    Кожен виробник називає їх по-різному, але принцип дії однаковий. Ефективно видаляють запахи дезодорирующий і вуглецевий фільтра
 ЗовніНазваУсуває
Картинка электростатического фильтра, который очищает воздух от пылиэлектростатичнийпил
 Картинка фильтра в кондиционере, который очищает воздух от бактерийантибактеріальний вугільнийантибактеріальний вугільний
 Картинка фильтра кондиционера, который удаляет запахи, дым дезодоруючий запахи їжі, домашніх тварин, сигаретний дим,
 Картинка фильтра кондиционера, очищает воздух от аллергеновпротиалергенний пилок, спори цвілі, алергени
 Картинка ионизатор в кондиционере, насыщает воздух отрицательно заряженными ионами іонізатор повітря знищує запахи, шкідливі хімічні гази, шерсть тварин
 Картинка углеродный фильтр кондиционера для очистки воздуха, дает свежесть вуглецевий насичує повітря негативними іонами
 Картинка фильтра кондиционера, насыщает воздух витамином С с вітаміном С підвищує опірність організму до стресу

Тільки перший з таблиці довговічний, для відновлення функціональних здібностей ⇒помить водою. Решта мають чудодійні властивостями тільки 2-5 років. Правильність догляду полягає лише ⇒ виставити на сонце.

Ретельний підхід наших майстрів до сервісного обслуговування кондиціонера, дозволяє не тільки поліпшити якість клімату. Але і дозволить поліпшити його подачу. Автоматично зникнуть проблеми, типу: Погано дме або Не охолоджує кондиціонер!

Залишити відповідь

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання