Кондиціонер не вмикається – що сталося? Як це швидко виправити?

Повна або часткова відсутність реакції на запрограмованих користувачем команди. За визначенням близька проблематика з темою кондиціонер не дує,  не має холоду. Чи не працює кондиціонер будинку, в офісі, кафе – це справжнє горе для бувалого користувача.

Як не банально звучить, але в першу чергу перевірте, чи увімкнений прилад в розетку. Потім перевірте пульт, можливо прийшов час замінити батарейки.

Якщо пророблені дії, не допомогли, кондиціонер не включається з пульта, не реагує на команди. Необхідно викликати майстра по ремонту та сервісного обслуговування кліматичної техніки. Наш фахівець діагностує, видає висновок про причини несправності.

Кондиціонер не холодить, не гріє, не вмикається – в чому справа?

Картинка моргает лампочка в кондиционере, есть проблема сбой в работе

 

Вийшов з ладу інфрачервоний приймач.

 

Картинка диспанционного пульта управления от настенного кондиционера

Чи не справний дистанційний пульт ⇒ покупка нового.

  1. купити оригінальний пульт
  2. заощадити час і гроші, самостійно купити універсальний ДПУ на радіо ринку Караваєві дачі.

 

Картинка платы управления кондиционераПроблема в  електричній частині

  1. поломка в елементі плати управління. Виходить з ладу через: стрибка напруги, попадання вологи, короткого замикання. Часто летить регулятор швидкості обертання вентилятора. Фахівцю технічно не можливо на місці зробити пайку. Дрібний ремонт плати управління, виконується в ремонтній майстерні.
  2. пошкодження електрокабелю
  3. ослабли контакти. Своєчасна профілактика з повною перевіркою всіх з’єднань в системі, виправить ситуацію.

Чи не запускається зовнішній блок кондиціонера

Кондиціонер не включається – згорів компресор. На сьогодні це найдорожчий і не вигідний ремонт з заміною. Якщо гарантійний термін не закінчився, вам пощастило, сервісний центр зобов’язаний надати основну запчастина і зробити безкоштовно роботи.

Картинка с реального объекта на первом этаже, украли фреоновую магистраль кондиционера

Вкрали магістраль або зовнішній кондиціонер. Невисока розташування це приманка для зловмисника. Для надійного захисту заздалегідь встановіть антивандальную грати для кондиціонера.

Досить нову модель, яка ще завозиться в Україну, цілком реально купити окремо. Покупка була більше 5 років тому ⇒ знайти ідентичний товар практично неможливо.

Єдиний варіант – покупка нового кондиціонера. Якщо з вами трапилася неприємна подія, описана вище. Обіцяємо на товар і його монтаж зробити максимальну знижку. Гарантуємо якість і професіоналізм повторної установки спліт-системи.

Залишити відповідь

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання