Кондиціонер не охолоджує – чому не має холоду?

Насамперед рекомендуємо перевірити інформацію на пульті, яка задана вами на експлуатацію агрегату:

  1. Режим охолодження (Cool)
  2. температура t °C не вище кімнатної

Якщо налаштування вказані правильно, а кондиціонер не холодить. Тоді потрібно терміново викликати майстра з сервісу та ремонту кліматичної техніки. Ми завжди готові прийти на допомогу. Під час первинної діагностики одразу стає зрозуміло, в чому справа.

Які можуть бути причини поломки і як їх усуваємо?

Картинка баллона для дозаправки кондиционера фреономНе достатньо хладагента. Говорить про те що, була не якісна установка (витратний матеріал або помилки персоналу) або обслуговування кондиціонера. Наші фахівці знаходять місце витоку фреону, проводять ремонтні дії і заправляють кондиціонер.

 

Увага, небезпечно – брудний кондиціонер

Бруд на випарнику, крильчатці внутрішнього блоку. Часто зустрічається випадок, коли кондиціонер не холодить, фреон є. Сервісна бригада, мийкою високого тиску Керхер, ідеально видаляє всі забруднення з поверхні випаровувача і вентилятора. Користується популярністю у киян чистка кондиціонера.

Брудний конденсатор зовнішнього агрегату. Майстри виконують повну чистку системи кондиціонування. Завдяки вищевказаному чарівному апарату Керхер і професіоналізму людей. Чистимо повністю, зовні та всередині.

Забиті пиловловлювальні фільтри кондиціонера. Порушено нормальну циркуляцію повітря. Пил заважає випарнику виконувати свої функції з відбору тепла з приміщення. Користувачеві необхідно самостійно зробити профілактичні роботи. Два рази за літо мити вищевказані фільтри.

Картинка сломалась деталь в наружном блоке кондиционераНе працює компресор. Це основна і найдорожча запчастина обладнання. Вартість її заміни становить половину ціни нової спліт-системи! Єдиний випадок, коли ремонтувати деталь не доцільно.

Зламався вентилятор зовнішнього блоку. З роками, від постійного навантаження, зносився. Вихід ремонт комплектуючих: заміна двигуна або крильчатки

Коротко, про головне: Кондиціонер не охолоджує як раніше – вирішується швидко і недорого, наданням сервісних послуг. Новий кондиціонер не охолоджує – потрібна повна заправка, з серйозними витратами на ремонт.

Картинка баллон фреона подсоединен к наружному блоку кондиционераЗамовляйте у нас кваліфіковану допомогу у вирішенні цієї проблеми. Часто супроводжується обмерзанням внутрішнього блоку кондиціонера (лід на випаровнику). Своєчасна турбота і догляд за технікою подовжує його термін служби, страхує від фінансових ризиків і психологічних стресів. Чистий і прохолодний мікроклімат у спеку – запорука гарного самопочуття і настрою.

Залишити відповідь

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання