Кондиціонер не зігріває – які причини, як усунути

Сьогодні (2024 рік) усі настінні спліт-системи випускаються на охолодження/обігрів. Взимку працюють на обігрів до -7*С, -15*С, а якщо до -25*C то йогои ще називають тепловий насос.

Виробник в каталозі, інструкції вказує характеристику – діапазон температур повітря за вікном. Продавец зобов’язаний додатково проконсультувати покупця про умови користування. Порушення яких призводить до серйозного пошкодження запчастин, зменшення терміну служби.

Нагадаємо основні показники t:

  • Японські лідери ефективно обігрівають взимку -25 ° С, більшість до -15 ° С
  • Деякі китайські бренди, заявляють в технічній документації, що їх інверторний агрегат працює до -30 ° С. Але при цьому замовчують про падіння продуктивності подачі тепла
  • Звичайні (серія on / off) пристосовані для експлуатації до -7 ° С

Якщо ви дотримуєтеся рекомендації, але кондиціонер не гріє. Основні причини низької продуктивності нагрівання::

Картинка длина трассы фреоновой магистрали не менее 4 метровКоротка магістраль.

Спочатку, важливо щоб установка кондиціонера здійснювалася згідно всіх правил і вимог професійної інсталяції. Міжблочна відстань має велике значення для безперебійного та якісного обігріву.

Стандартна довжина для нормальної роботи побутового спліта повинна бути 4-5 м. І сервісні центри категорично відмовляються безкоштовно робити гарантійний ремонт кліматичного обладнання, якщо коротка фреонова магістраль!

Єдиний вихід для вирішення проблеми – додати необхідну довжину. Монтажна бригада робить так званий “бублик”. Правильно з’єднавши стару і нову мідну трубу спеціальними штуцерами, з подальшою заправкою фреоном.

Картинка баллона фреона для заправки кондиционераНе вистачає холодоагенту.

Кондиціонер погано гріє, з тих же причин що та не холодить.Насамперед сервісна бригада перевіряє стан внутрішнього блоку і системи в цілому: чистота і потрібну кількість фреону. Чи є відповідність нормам і порядку ⇒ виконують професійну мийку і  и дозаправку кондиціонера. Дуже важливо знайти і усунути місце витоку.

Міф: поставити зимовий комплект щоб обігріватися за сильних морозів.

Картинка зимнего комплекта, который устанавливается на кондиционер, для работы зимой

– У багатьох інтернет-ресурсах можна прочитати цю нісенітницю. Хибна, що не кваліфікована інформація. Зимовий комплект встановлюється в спліт-систему тільки з однією метою: краще охолоджувати взимку. Оптимально для серверної комнати.Подразумевает монтаж елементів для:

  1. підігріву картера компресора і піддону для збору конденсату зовнішнього агрегату
  2. регулювання тиску конденсації
  3. системи відводу дренажу від внутрішнього блоку

Фахівці KonderService від менеджера до майстра по ремонту дорожать гарною репутацією. Будуємо роботу на чесності, порядності і високий професіоналізм. З 2003 року вирішуємо завдання киян зі створення комфортного і здорового мікроклімату.

Залишити відповідь

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання