Ремонт кондиціонерів Mitsubishi Electric (Мітсубіши Електрик)

Компанія Mitsubishi Electric відомий у всьому світі виробник технічних товарів. На українському ринку більше 20 років. Це безперечний японський лідер в кондиціонуванні, законодавець моди. Виробник обладнання преміум-класа.

Картинка логотип кондиционеров Мицубиси Электрик

Споживачі знають, що вибираючи це обладнання вони отримають гарну збірку, довговічність і високі показники енергоефективності.

Картинка кондиционера Мицубиси Електрик новинка 2018 года, красного цвета

Кондиціонери Mitsubishi Electric – це безвідмовна теплопродуктивність / холодопродуктивність взимку і влітку, тихий рівень шуму. Гарантія на вироблену продукцію 3 роки.

Бренд оновлює модельний ряд кондиціонерів кожні 2 роки. В Україні поставки йдуть з заводу в Таїланді. Для виробництва нових моделей використовуються новітні технології виготовлення деталей, які підвищують ККД систем.

При експлуатації кліматичних приладів Мітсубіши можна бути впевненим, що ці пристрої споживають мінімально електроенергії, створюючи необхідний мікроклімат. Впровадження останніх розробок роблять, кращими

У 2021 року представлені інверторні моделі преміум і бізнес-класу, які можна придбати у нас. Дорогу техніку повинні встановлювати справжні професіонали.

Серія PREMIUM Inverter (R32) LN – найкрутіша модель на сьогодні. Має три кольори: білий перламутр, червоний, чорний  кондиціонер. Внутрішній блок естетично виглядає на стіні, якщо під час установки траса захована у стіни.

Дизайнерська серія EF (білого, чорного і сріблястого кольору) – є в достатній кількості на складі. У 2021 році вийшла новинка зі вбудованим Wi-Fi модулем, новий фреон R-32. Користується популярністю в київських новобудовах

Standartd з маркуванням SF – спліт-системи для практичних людей. Класичний дизайн внутрішнього блоку + відмінні робочі характеристики.

Наскільки б не був надійний виробник будь-якого технічного виробу рано чи пізно може знадобитися його ремонт. Наша компанія пропонує ремонтні послуги, безпосередньо через сервісний центр імпортера.

Ремонт кондиціонера Mitsubishi Electric у Києві

Наскільки б не був надійний виробник будь-якого технічного виробу рано чи пізно може знадобитися його ремонт. Наша компанія пропонує ремонтні послуги, безпосередньо через сервісний центр імпортера.

Ремонт даних кондиціонерів необхідний вкрай рідко. В основному з двох причин:

  1. втручання третьої сторони (Київенерго дало високу напругу, недобросовісна монтажна бригада, невмілий сервісник)
  2. зносилася деталь (вся техніка має певний термін служби)

Телефонуйте, робіть замовлення, отримаєте швидке вирішення проблеми. Первісна діагностика наших фахівців, в 100% випадків правильна. Більше 20 років є офіційним інсталяторам ( монтажник) цього бренда.

Залишити відповідь

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання