Ремонт кондиціонерів Lessar (Лессар)

Китайський виробник Lessar на українському ринку з 2005 року. Збирається на заводі Midea. Відмітна особливість – заявляють в онлайн і офлайн реальні технічні параметри кондиціонерів. Пишуть тільки те, що підтверджує заводська майданчик. Має знак ERP – система контролю якості (Директива Євросоюзу про економію енергії і менше викиду CO²). Надає безкоштовне гарантійне обслуговування на кліматичну техніку протягом 4 років, з моменту покупки та підключення.

Картинка логотипа кондиционера Лессар

Оптимальне співвідношення ціна – якість. Купуючи недорого продукти бренду Lessar споживач отримує надійні комплектуючі, хорошу довговічність і ефективну холодопродуктивність. Користується популярністю в київських квартирах, офісних і медичних установах, магазинах і кафе.

Кліматичні установки бренду Lessar відносяться до поняття “хороший Китай”. Зроблені з високоякісних матеріалів, істотно відрізняється від аналогів конкурентів. Це візуально визначать навіть дитина. Кондиціонери Лессара мають переваги:

  1. достатня товщина пластика, що впливає на низький рівень шуму внутрішнього блоку. Прилад тихо працює.
  2. електростатичний (пиловловлювальний) фільтр щільно прилягає до корпусу – пил не потрапляє на теплообмінник, тим самим запобігає розмноженню шкідливих бактерій. Підтримує здоровий мікроклімат в приміщенні.
  3. великий розмір зовнішнього агрегату дозволяє в спеку і мороз, на 100% виконувати основні функції: холодо і теплопродуктивність
  4. рівні частини теплообменніка- швидкість тепловіддачі, охолодження при експлуатації.

Спліт-системи Lessar – це надійне, перевірене роками обладнання. Рекомендуємо людям, як дилер, інсталятор і працівникам сервісу. Підтверджене позитивними відгуками наших клієнтів.

Картинка инверторного кондиционера Лессар новинка 2018 годаКомпанія Lessar має договори на постачання компресорів, зі світовими  японськими лідерами Toshiba та Daikin.

Наразі в Україні поставляються побутові, напівпромислові, мультизональні кондиціонери Lessar інверторного типу та on / off. Це продукти економ і бізнес-класу, що забезпечують відмінні показники працездатності в приміщенні, де вони встановлені.

Настінні моделі Inverto 2018. Кондиціонери цієї серії мають іонізатор повітря і знак ERP – система контролю якості (Директива Євросоюзу про економію енергії і менше викиду CO²). Вигідно купувати кондиціонери Lessar, ви отримуєте за невелику вартість універсальний продукт зі створення комфортного і здорового мікроклімату.

Ремонт кондиціонерів Lessar у Києві

Наскільки б не був ідеальний технічний виріб, рано чи пізно може знадобитися його ремонт. В силу різних причин:

  • втручання третіх осіб (Київенерго наприклад)
  • неправильна експлуатація (включати на обігрів взимку в -15 ° С, коли за умовами допустимо включення до -7 ° С)
  • давно не замовляли професійну чистку кондиціонера.

Замовляючи у нас ремонт кондиціонера Lessar ви гарантовано отримаєте якісні роботи з ремонту вашого обладнання, яке знову буде приносити користь та задоволення.

Ремонт кондиціонерів Лессара у нас можливий з заміною оригінальних запасних частин. Чи готові відповісти на ваші запитання. Для отримання додаткової інформації можете звернутися до наших фахівців по телефону.

Залишити відповідь

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання