Кондиціонер шумить при включенні: аналізуємо часті проблеми

При дотриманні двох основних критеріїв: якісний прилад і правильний монтаж кондиціонера. Проблем з рівнем шуму не повинно виникати. В іншому випадку, Ви погналися за дешевизною техніки або мала місце погана консультація менеджера з продажу. У перші дні експлуатації вже ясно Ви зробили правильний вибір чи ні.

Розглянемо найбільш поширені випадки даної теми, вже в процесі служби. Працював весь час нормально, але раптом почав шуміти.

Шумить внутрішній блок кондиціонера: види та способи їх усунення

Картинка внутренний блок кондиционера шумно работает.

  1. Кондиціонер коли працює з’являється шум і вібрація. Причина може бути в несправності двигуна крильчатки, або в самій крильчатці. Яка виникла через неправильну інсталяцію вищевказаної деталі сервісниками (після розбирання, збирання при обслуговуванні). На різних об’єктах  виправляємо помилки недобросовісних конкурентів, іншими словами перероблюємо. Діагностику кондиціонера можна замовити, попередньо попередити що вже були інші компанії.
  2. Сильний тріск пластика. Відбувається через зміну геометричних розмірів корпусу, внаслідок їх охолодження або нагрівання. Цією проблемою грішать китайські виробники, використовуючи тонкий, неякісний матеріал панелі. Вирішується вона шляхом установки ущільнювачів між стінками корпусу.
  3. Свист і завивання. Сильний вітер на вулиці – свистить кондиціонер. Повітря під певним кутом направлений до дренажній трубці. У таких випадках, робимо загин на металево-пластиковому дренажі.

Гул від зовнішнього блоку кондиціонера

Картинка внешний блок кондиционера шумно работает.

  1. Механічне пошкодження. На 1-2 поверхах – втручання третіх осіб. За вище, обладнанню створюють проблеми бурульки на дахах. Сервісна бригада знімає і рихтує корпус. При цьому важливим є ретельний огляд інших деталей.
  2. Грязь. З роками теплообмінник забиває тополиний пух, комахи, дорожній пил. Техніка гуде. Порушується процес теплообміну, надаючи додаткове навантаження на компресор. Можливий його вихід з ладу. Періодична професіональна чистка кондиціонера повністю запобіжить подібні ризики.
  3. Розкрутилися болти. Потужна вібрація зовнішнього спліт розхитало кріплення до металевого кронштейну.

Картинка смайл улыбка, моргание, хорошее настроение, кондиционер хорошо работает

Системи кондиціонування покликані приносити комфорт в життя людей. Гучний шум, неприємний запах від кондиціонера – часта ознака крайньої необхідності особливого догляду. Тиха робота агрегату і свіже повітря в приміщенні – запорука гарного настрою.

Фахівці нашої компанії завжди готові прийти на допомогу для створення здорового мікроклімату. Автоматично продовживши термін служби побутової спліт-системи. Ми змусимо (ласкаво попросимо) кондиціонер нормально працювати, виправимо всі виниклі проблеми типу: шумить, свистить, гуде, тріщить і т.п ..

Залишити відповідь

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання