Кондиціонер не гріє – які причини, як усунути

Сьогодні (2024 рік) усі настінні спліт-системи випускаються на охолодження/обігрів. Взимку працюють на обігрів до -7*С, -15*С, а якщо до -25*C то йогои ще називають тепловий насос.

Виробник в каталозі, інструкції вказує характеристику – діапазон температур повітря за вікном. Продавец зобов’язаний додатково проконсультувати покупця про умови користування. Порушення яких призводить до серйозного пошкодження запчастин, зменшення терміну служби.

Нагадаємо основні показники t:

  • Японські лідери ефективно обігрівають взимку -25 ° С, більшість до -15 ° С
  • Деякі китайські бренди, заявляють в технічній документації, що їх інверторний агрегат працює до -30 ° С. Але при цьому замовчують про падіння продуктивності подачі тепла
  • Звичайні (серія on / off) пристосовані для експлуатації до -7 ° С

Якщо ви дотримуєтеся рекомендації, але кондиціонер не гріє. Основні причини низької продуктивності нагрівання::

Картинка длина трассы фреоновой магистрали не менее 4 метровКоротка магістраль.

Спочатку, важливо щоб установка кондиціонера здійснювалася згідно всіх правил і вимог професійної інсталяції. Міжблочна відстань має велике значення для безперебійного та якісного обігріву.

Стандартна довжина для нормальної роботи побутового спліта повинна бути 4-5 м. І сервісні центри категорично відмовляються безкоштовно робити гарантійний ремонт кліматичного обладнання, якщо коротка фреонова магістраль!

Єдиний вихід для вирішення проблеми – додати необхідну довжину. Монтажна бригада робить так званий “бублик”. Правильно з’єднавши стару і нову мідну трубу спеціальними штуцерами, з подальшою заправкою фреоном. Все про якісний монтаж тут.

Картинка баллона фреона для заправки кондиционераНе вистачає холодоагенту.

Кондиціонер погано гріє, з тих же причин що не холодить. Насамперед сервісна бригада перевіряє стан внутрішнього блоку і системи в цілому: чистота і потрібну кількість фреону. Чи є відповідність нормам і порядку ⇒ виконуємо професійну мийку і  и дозаправку кондиціонера. Дуже важливо знайти і усунути місце витоку.

Міф: поставити зимовий комплект щоб обігріватися за сильних морозів.

Картинка зимнего комплекта, который устанавливается на кондиционер, для работы зимой

– У багатьох інтернет-ресурсах можна прочитати цю нісенітницю. Хибна, що не кваліфікована інформація. Зимовий комплект встановлюється в спліт-систему тільки з однією метою: краще охолоджувати взимку. Оптимально для серверної комнати.Подразумевает монтаж елементів для:

  1. підігріву картера компресора і піддону для збору конденсату зовнішнього агрегату
  2. регулювання тиску конденсації
  3. системи відводу дренажу від внутрішнього блоку

Ми маємо гарну репутацією. Будуємо роботу на чесності, порядності та високому професіоналізмі. З 2003 року вирішуємо завдання киян зі створення комфортного і здорового мікроклімату.

Залишити відповідь

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання