Ремонт кондиціонерів Gree (Гріі)

Компанія виробник кліматичних систем Gree веде свою історію з 1989 року.

Картинка логотип кондиционеров Грии

За своє майже тридцятирічне існування, змогла побудувати мережу власних заводів. При цьому виробничі потужності знаходяться не тільки у себе на батьківщині, але і далеко за її межами. У Китаї тільки 3 (три) заводу, на яких збирається кліматична техніка: Gree, Midea, Chigo.

Картинка кондиционера Гри серия Бора

Може похвалитися цілою низкою значних успіхів. Так кожен третій кондиціонер, що продається щодня в світі носить логотип компанії Gree.

Бренд є єдиним в Китайській Народній Республіці, у якого дозвіл, що дозволяє здійснювати експорт обладнання без нагляду з боку контролюючих органів.

Gree уклав договір з японським виробником Daikin про спільне виробництво кліматичних систем, а також розробці нових технологій, впровадження інновацій.

Daikin – відомий світовий лідер. Співпраця цих двох гігантів обіцяє прорив у сфері кондиціонування.

Кондиціонери Gree – це якість, довговічність і людські ціни.

Офіційний імпортер в Україні – КиевКлимат. У 2018 року киянам активно продаються і встановлюються інверторні кондиціонери. Вони представлені серіями:

  • Change Pro (Чейнж про) новинка 2015года
  • Praktik Pro (Практик про) – 2016р
  • Smart (Смарт) – одна з останніх, new 2017

Побутові спліт-системи мають однакові характеристики:

  1. обслуговують приміщення до 70м²
  2. робота на обігрів до -30 ° С
  3. показники по холодопродуктивності
  4. 15 років – термін служби агрегату, за умови регулярного сервісного обслуговування

На весь модельний ряд даного виробника надається гарантія 5 років. Що само по собі вже говорить про надійність. Не один бренд кліматичних систем, на сьогодні, офіційно не дає такий термін.

Ремонт кондиціонерів Gree Київ

Наскільки б не був надійний виробник будь-якого технічного виробу рано чи пізно може знадобитися його ремонт. Ми маємо великий досвід по ремонту настінних спліт-систем. Є два варіанти зробити заявку на ремонт кондиціонера Gree:

  1. через нас. Ви отримуєте швидкий виїзд, точну діагностику. 99% випадків з усунення несправності робить наша брігада- сервісні послуги (чистка, дозаправка, заміна комплектуючих кондиціонера)
  2. безпосередньо через Сервісний Центр. 1% заявок – вимагають виконання ремонту кондиціонерів Гріі. Як офіційний дилер, нагадаємо телефон СЦ, сприяємо в прискоренні вирішення питання.

Залишити відповідь

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання