Ремонт кондиціонерів Daikin (Дайкін)

Виробник кліматичних систем Daikin з Японії. Веде свою історію з 1924 року. Зарекомендував себе з найкращої сторони і вважається одним з лідерів у виробництві обладнання для опалення, кондиціонування і вентиляції.

Daikin проводить активну роботу по збереженню екології. Відома хартія цієї компанії про виробництво своїх товарів з максимально екологічно чистих продуктів. Зі значним зростанням індустріалізації і великими темпами промислового виробництва, в перебігу останніх десятиліть, екологія отримала сильний удар. У пріоритеті концепція – зберегти природу для майбутніх поколінь.

Картинка логотипа кондиционера Даикин

Компанії Дайкин належать понад 1500 патентів на нові винаходи, що говорить про хорошу підготовки кадрів, колектив провідних світових фахівців.

Кондиціонери Дайкін – це надійність, якість, довговічність, екологічність, інновації та високі технології. Купуючи Дайкін можна бути впевненим що ви купуєте якісний товар, який буде служити вам довгий час. Забезпечують комфорт і затишок преміум-класу в вашому домі. Радує приємний дизайн, економне енергоспоживання, ефективна холодопродуктивність. Інженери доклали багато зусиль щоб знизити рівень шуму. Потрібно сказати що це їм вдалося і продукти працюють досить тихо, не створюючи дискомфорту.

В Україну йдуть поставки побутових і напівпромислових спліт-систем з Чехії, Китаю. У 2021 році популярні інверторні серії на фреоні R-32, R-410: Emura, FTXA-AW, FTXK, FTXG.

Своєчасне сервісне обслуговування кондиціонера, дозволяє вчасно уникнути стресових ситуацій і продовжити термін служби до 25 років. Один раз в два роки необхідно замовляти професійну чистку.

Наскільки б не був надійний виробник будь-якого технічного виробу рано чи пізно може знадобитися його ремонт. Надаємо послуги з ремонту, є офіційним дилером з продажу, встановлення та обслуговування кондиціонерів Daikin в Києві.

Замовляючи ремонт кондиціонера Daikin у нас ви отримуєте швидке і правильне рішення по створенню комфортного здорового повітря. Виконуємо ремонт кондиціонерів Дайкин через сервісний центр імпортера.

Залишити відповідь

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання