Ремонт кондиціонерів Cooper&Hunter (Купер енд Хантер)

Історія компанії C & H почалася на початку ХІХ століття. За многоие роки компанія накопичила великий досвід з виробництва кліматичних систем.
Кондиціонери C & H зарекомендували себе з найкращої сторони. Кліматичні системи цього виробника це відмінна якість, перевірена надійність і хороша довговічність. На ринку України представлений великий асортимент виробів даного виробника і не тільки обладнання для кондиціонування, але і весь спектр кліматичних систем.
Картинка логотипа кондиционера Купер енд Хантер

Спліт-системи C & H офіційно продаються в Україні з 2002 року. За довгі роки експлуатації кліматичні установки даного виробника показали себе дуже добре. Дистриб’ютори та дилери, яким доводиться мати справу c кондиціонерами C & H позитивно відгукуються про продукти цього виробника. Відсоток гарантійних випадків припадають на продукти даного бренду мінімальний.

Виробник Cooper & Hunter використовує в своїх продуктах тільки перевірені комплектуючі, так при виробництві даних кліматичних систем використовуються компресори провідних виробників в сфері виготовлення кондиціонерів. Встановлюються компресори фірм Toshiba та Mitsubishi.

Картинка инверторного кондиционера Купер енд Хантер, работет зимой на обогрев до -25 градусовЗавод виробник систем кондиціонування Cooper & Hunter надає гарантію 2 роки. Протягом цього часу проводиться безкоштовне гарантійної обслуговування і ремонт систем кондиціонування Cooper & Hunter.
Купуючи системи кондиціонування даного бренду ви отримуєте привабливу вартість обладнання в поєднанні з перевіреною якістю.

Кондиціонери цього виробника будуть служити своєму покупцеві довгий час, забезпечуючи оптимальний клімат в його приміщенні і приносячи комфорт і затишок всім проживають в ньому.

Якщо ви є власником кліматичної системи Cooper & Hunter, то вам може знадобитися ремонт і обслуговування даного обладнання.

Наша фірма пропонує якісний ремонт кондиціонерів Cooper & Hunter. Довіривши нам ремонт кондиціонера C & H ви зможете продовжити термін служби вашого кондиціонера. Наше підприємство спеціалізується на даному виді робіт.

Будемо раді відповісти на ваші запитання. Якщо вам необхідна додаткова інформація або консультація з приводу технічного стану вашого кондиціонера C & H  , телефонуйте.

Залишити відповідь

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання