Ремонт кондиціонерів Chigo (Чіго)

Сhigo була заснована в 1994 році в Китайській Народній Республіці.

Сьогодні це розвивається підприємство, яке пропонує якісні системи за доступними цінами. В Україні представлено кілька моделей представляють весь асортимент цього китайського виробника. Продукти компанії це перевірені і надійні комплектуючі відомих марок. Чиго уклала договір на поставку основних комплектуючих для своїх кондиціонерів з провідними виробниками кліматичного обладнання Тошиба и Митсубіши.

Картинка логотип кондиционеров Чиго

Сьогодні це розвивається підприємство, яке пропонує якісні системи за доступними цінами. В Україні представлено кілька моделей представляють весь асортимент цього китайського виробника. Продукти компанії це перевірені і надійні комплектуючі відомих марок. Чиго уклала договір на поставку основних комплектуючих для своїх кондиціонерів з провідними виробниками кліматичного обладнання.

Купуючи дані кондиціонери можна бути впевненим в якості придбаного обладнання при прийнятній вартості. Компанія пропонує надійність, довговічність, за рахунок використання перевірених основних компонентів. Купуючи продукцію даного виробника ви отримуєте реальну можливість зберегти ваші кошти, купуючи хороший, перевірений товар.

Організація є однією з трьох які мають власні виробничі потужності. Справа в тому що в Китаї заводи з виробництва кліматичного обладнання мають лише три бренди Chigo, Gree і Midea. Крім цих уже усталених, є безліч розвиваються і початківців, які поки не можуть дозволити собі будівництво власних заводів і замовляють виробництво своїх розробок цим найбільшим компаніям, серед яких і Чиго.

Незважаючи на перевірена якість, будь-якої технічної деталі рано чи пізно необхідний ремонт і обслуговування. Довіривши нам ремонт кондиціонера Chigo ви зможете продовжити термін служби кондиціонера до 20 років. Наше підприємство спеціалізується на даному виді робіт. Ремонт кондиціонерів Чиго у нас це якісні запасні частини і кваліфіковані фахівці.

Будемо раді відповісти на ваші запитання. Якщо вам необхідна додаткова інформація або консультація з приводу технічного стану вашого кондиціонера Тошиба ви можете звернутися до нас по вказаному телефону. Або безпосередньо в наш офіс, за вказаною на сайті адресою. Наші фахівці постараються максимально точно роз’яснити питання, що цікавлять вас проблеми. Так само рекомендуємо відвідати наш сайт в мережі інтернет, на якому представлена ​​додаткова інформація

Залишити відповідь

Телефонуйте 067 446 20 19 НаталіяЗадайте своє питання